Co to jest wycofanie alkoholu? Zespół odstawienia alkoholu to zespół objawów, które ludzie mają, gdy nagle przestać pić po użyciu alkoholu przez długi okres czasu. Z nami dobrze się zabawisz!
Piwna ruletka

Rosyjska piwna ruletka

Objawy odstawienia alkoholu rzadko występują u osób pijących tylko raz na jakiś czas. Objawy zwykle pojawiają się u ludzi, którzy piją ciężko przez kilka tygodni lub miesięcy, a potem nagle przestać pić. Ludzie, którzy przeszli przez wycofanie zanim są bardziej narażone na objawy odstawienia każdym razem, gdy przestał pić. Czytaj Rosyjska piwna ruletka
zlotowka

Striptiz, monety, wódka, balety!

Alkohol jest jednym z grupy ciekłych związków organicznych z podobnym Struktura. Alkohole są tylko trzy interesujące medycznej: alkohol etylowy (Etanol), podstawowym składnikiem napojów alkoholowych; alkohol metylowy (Metanol); i alkohol izopropylowy (izopropanol). Wszystkie są alkohole trujące, ale alkohol etylowy jest mniej trujące niż inni. Czytaj Striptiz, monety, wódka, balety!
Horserace

Wyścig konny

Alkohol działa depresyjnie i zmniejsza samokrytyki i niepokój. Długotrwałe stosowanie alkoholu może doprowadzić do uszkodzenia nerwów (Nerwu), wątroby (marskość) i mięśnia sercowego (Kardiomiopatia). Może to także powodować pogorszenie psychicznego (demencji) i zwiększyć skłonność do zapalenia trzustki (Zapalenie trzustki). Przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka może spowodować utratę apetytu (Anoreksja), co prowadzi do niedożywienia.

// //